Özbekistan, Büyük Buluşmaya Hazırlanıyor

Orta Asya’da gelişen yeni pazarlara açılma fırsatı sunan Özbek-Türk Sağlık İş Forumu ve Fuarı; USHAŞ organizasyonu ile ikinci kez 16-17 Ağustos 2023 tarihlerinde Türk dünyasının kültür başkenti Semerkant’ta sağlık sektörünün tüm taraflarını bir araya getirecektir.

İki dost ve kardeş ülke olan Özbekistan ve Türkiye hükümet yetkililerinin himaye ve teşvikleri, ilgili kurum ve kuruluşların iş birliği ile gerçekleşecek etkinlikte, sağlık yöneticileri, sektör temsilcileri ve doktorların da içinde yer aldığı geniş bir ziyaretçi portföyüne uzanma hedefi ile çalışmalarımız devam etmektedir.

Özbek-Türk Sağlık İş Forumu ve Fuarı, Özbek-Türk Sağlık Haftası ve Türk Devletleri Teşkilatı Sağlık Bakanlığı Toplantısı olmak üzere üç büyük organizasyonun eşzamanlı olarak düzenlenecek etkinliğe katılacak firmalar, bireysel fuar katılım teşviklerinden yararlanabilecektir.

Özbekistan’da sağlık alanında gerçekleşen büyük dönüşüm ve gelişim sürecinin bir tanığı ve parçası olmak için siz değerli sağlık sektörü temsilcilerini Özbek-Türk Sağlık İş Forumu ve Fuarı’na katılmaya davet ediyoruz. Bu etkinlik, yeni pazarlara açılmanız ve iş birliği fırsatlarını değerlendirmeniz için önemli bir platform sunmaktadır.